KONST / Litografier / Färglitografi 9445628
nr 944 5628
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Färglitografi, Victor Vasarely (1906-1997), 114/250, signerad, motivet: 49x63
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 23 februari 2015
kl 19:37:14
1.500 kr
1.700 kr
1.900 kr
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely